Language: English
Language:

Trends

Näpunäited, mida peaksid kindlasti teadma pulmakleidi ostmisel

Paljud pruudid on unistanud pulmakleidi ostmisest. Nad on kogunud läikivaid pilte pulmateemalistest ajakirjadest ning uurinud, millised poed esindavad nende lemmikdisainereid. Saades kihlasõrmuse sõrme, et suuda nad ära oodata, et saaks juba kõigega algust teha. Kuid meie seas on ka neid, kes peavad pulmakleidi ostmist kohustuslikuks õuduseks. Olenemata suhtumisest, sõltub nii hea kui ka halb ostlemiskogemus sellest, kuidas asjale läheneda. Uskuge või mitte, pulmasalongi valimiseks on olemas etikett. Enne kui alustad, pane kõrva taha järgmised viis nippi:

Pulmakleitide trendid 2015. aastaks

Mitmed pulmakleitide disainerid esitlevad just praegu oma uusi kollektsioone 2015. aastaks. Tuleb tõdeda, et mõned suunad – nagu klassikaline siluett ja pitsist elemendid – on üsna etteaimatavad. Õnneks on ka tegijad, kes pakuvad üllatusi ja on katsetanud täiesti uusi lähenemisi. Enne populaarsemaid abiellumise kuid, on hea aeg üle vaadata, mis on tulevad trendid ja mida neist võib ka meie salongis näha

Wedding dresses 2015: fresh look and new trends.

Something blue or something lace? Get ready for the new wedding season with us! In this post you will find some wedding fashion tips on coming 2015. Hope it will help you to find the perfect wedding dress.

5 Item(s)

per page